Zwiedź Stadion Lecha w Poznaniu

Mini Tour

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - wycieczki po stadionie są zawieszone do odwołania.  

Trasa Mini Tour obejmuje lożę prezydencką, gdzie podczas piłkarskich spotkań zasiadają najważniejsze osoby, skyboxy na I trybunie im. Anioły, a także trybunę prasową, na której w trakcie meczów pracują dziennikarze nie tylko z Polski, ale również zza granicy.

Wycieczki odbywają się co godzinę i trwają maksymalnie 30 minut.

Z uwagi na konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego mającego na celu ochronę zdrowia zwiedzających oraz pracowników KKS Lech Poznań, w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02.05.2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii, KKS Lech Poznań wprowadza następujące wymogi i ograniczenia:

1. Podczas zwiedzania Stadionu Poznań, w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja, § 18 ust. 1, uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki lub przyłbicy.

2. Zwiedzający wchodzący na Stadion mają obowiązek zdezynfekować ręce bezpośrednio po wejściu do sklepu Stacja Kolejorz Stadion poprzez udostępnione przez Klub środki do dezynfekcji.

3. Zwiedzający mają obowiązek zachować odległość co najmniej 2 metrów od siebie za wyjątkiem:
a) przypadków, gdy zachowanie tej odległości nie jest możliwe ze względu na opiekę nad dzieckiem do ukończenia 13. roku życia lub nad osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
b) osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

 • Czas trwania:
  30 minut
 • Grupa:
  do 30 osób
 • Bilety:
  ulgowy: 7 zł, normalny: 10 zł, pakiet promocyjny: bilet ulgowy + dziecięca maseczka 17 zł, bilet normalny + maseczka 20 zł
Zarezerwuj

Wycieczka z Koziołkiem

Wycieczka przeznaczona jest dla najmłodszych kibiców Lecha Poznań. Podczas zwiedzania zobaczyć można między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, Tunel-Strefę Zero, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych. Oprócz przewodnika w wycieczce udział bierze również maskotka Kolejorza – Koziołek. W trakcie wycieczki przewidziana jest mini aktywność fizyczna oraz wspólne rysowanie z maskotką klubową. 

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - wycieczka z Koziołkiem jest zawieszona do odwołania.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Wycieczka dla grup liczących minimum 15 osób.

 • Czas trwania:
  1.5 h
 • Grupa:
  do 30 osób
 • Bilety:
  20 zł
Zarezerwuj

Wycieczka z Piłkarzem

Poznaj Stadion Lecha oczami piłkarzy Kolejorza. Raz w miesiącu odbywa się wycieczka sportowa, podczas której w rolę przewodników wcielają się piłkarze drużyny Lecha Poznań czy sztab szkoleniowy. W trakcie zwiedzania  można zobaczyć szatnię gości, strefę zero oraz poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych.

Wycieczka z piłkarzem to idealna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze swoim idolem czy otrzymania autografu. Przede wszystkim to jednak niepowtarzalna okazja poznania stadionu od środka razem z piłkarzami poznańskiej Lokomotywy. 

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - wycieczka z piłkarzem jest zawieszona do odwołania.

Wycieczka dedykowana jest dla osób indywidualnych. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Rezerwacja biletów pod adresem mailowym: wycieczki@lechpoznan.pl.

 • Czas trwania:
  1 godzina
 • Grupa:
  do 40 osób
 • Bilety:
  30zł i 50zł od osoby
Zarezerwuj

Ekskluzywne zwiedzanie

To idealny pomysł na prezent. Zwiedzanie odbywa się indywidualnie w towarzystwie przewodnika, bez dołączania do zorganizowanej grupy. W pakiecie jest posiłek w klubowej Restauracji. Dodatkowo przewidziany jest też upominek klubowy. Zwiedzający, za okazaniem biletu otrzymuję również rabat w wysokości 10% na zakupy w sklepie klubowym.

Wycieczki odbywają się 5 dni w tygodniu z wyłączeniem dni meczowych oraz świąt.

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - ekskluzywne zwiedzanie jest zawieszone do odwołania. Zakup voucherów nadal jest możliwy - voucher ważny jest do 31.12.2021r.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja

 • Bilety:
  200zł od osoby
Zarezerwuj

Wycieczka w dniu meczowym

Jako nieliczny Stadion w Polsce i Europie możemy pochwalić się, że mamy w swojej ofercie zwiedzanie stadionu w dzień meczowy. To idealna okazja, by zobaczyć arenę Euro 2012 podczas ostatnich przygotowań do meczu. Próba nagłośnienia, przygotowywanie Sali Konferencyjnej czy sprawdzanie stanu murawy, to tylko jedne z licznych atrakcji możliwych do zobaczenia podczas wycieczki w dzień meczowy. Nie lada gratka nie tylko dla zapalonych kibiców piłki nożnej.

Oprócz zwiedzania Stadionu Lecha w pakiecie jest również bilet na mecz oraz szal drużyny. Zwiedzający za okazaniem biletu otrzymuje rabat w wysokości 10% na zakupy w Sklepie klubowym.

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - wycieczki w dniu meczowym są zawieszone do odwołania. Zakup voucherów nadal jest możliwy - voucher ważny jest do 31.12.2021r.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Bilety dostępne TUTAJ

 • Czas trwania:
  1 godzina
 • Grupa:
  do 15 osób
 • Bilety:
  200zł od osoby
Zarezerwuj

Zwiedzanie oraz trening na boisku treningowym z trenerem LPFA

Podczas ponad dwugodzinnego pobytu na Stadionie Lecha będzie można zwiedzić nasz obiekt od środka w towarzystwie przewodnika, jak i potrenować piłkarskie triki na sztucznym boisku treningowym z trenerem Lech Poznań Football Academy.

Trasa zwiedzania obejmuje między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych.

Wycieczkę można zamawiać na 2 tygodnie przed planowanym terminem przyjazdu na Stadion.

Oferta kierowana jest do grup liczących minimum 10 osób. Maksymalnie w wycieczce może wziąć udział 30 osób. 

 • Grupa:
  Minimum 15 osób, maksymalnie 30 osób.
 • Bilety:
  25ZŁ OD OSOBY + 150 ZŁ ZA TRENERA + 50 ZŁ OPŁATY ZA PRZEWODNIKA
Zarezerwuj

Zwiedzanie oraz możliwość obejrzenia treningu Lecha Poznań

Idealna okazja, by zobaczyć zarówno Stadion Lecha jak i trening I drużyny Lecha Poznań. Czas trwania wycieczki z treningiem to maksymalnie 1.5 godziny, w tym 10-15 minut oglądania treningu I Drużyny.

Trasa zwiedzania obejmuje między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych.

Wycieczkę można zamawiać na 2 tygodnie przed planowanym terminem przyjazdu na Stadion.

Oferta kierowana jest do grup liczących minimum 15 osób. Maksymalnie w wycieczce może wziąć udział 30 osób. 

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - zwiedzanie oraz możliwość obejrzenia treningu Lecha Poznań jest zawieszone do odwołania.

 • Grupa:
  MAKSYMALNIE 30 OSÓB
 • Bilety:
  30 ZŁ OD OSOBY + 50 ZŁ OPŁATY ZA PRZEWODNIKA
Zarezerwuj

Zapraszamy do zwiedzania Stadionu Lecha, jednej z aren Mistrzostw Europy w piłce nożnej, obiektu, gdzie na co dzień trenuje i rozgrywa swoje mecze drużyna Lecha Poznań.

Bilety/Tickets

 • Normalny (Adult ticket) - 19 zł
 • Ulgowy (Reduced ticket) - 14 zł
 • Bilet rodzinny 2+1 - 45 zł
 • Bilet grupowy powyżej 15 osób - 12 zł
 • Dzieci do 4. roku życia (Kids aged under 4) - Wstęp bezpłatny
 • Wycieczka z Koziołkiem** - 20 zł
 • Wycieczka z piłkarzem* - 30zł / 50 zł
 • Ekskluzywne zwiedzanie* - 200 zł
 • Wycieczka w dniu meczowym* - 200 zł
 • Zwiedzanie + możliwość obejrzenia treningu Lecha Poznań** - 30 zł od osoby + 50 zł opłaty za przewodnika
 • Zwiedzanie + trening z trenerem LPFA** - 25 zł od osoby + 150 zł opłaty za trenera + 50 zł za przewodnika

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja

**Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Oferta kierowana jest do grup liczących minimum 15 osób. Maksymalnie w wycieczce może wziąć udział 30 osób. 

Od poniedziałku do soboty bilety sprzedawane są w kasie Stacji Kolejorz (Sklep Lecha Poznań), który znajduje się na IV Trybunie Stadionu (róg ulic Ptasiej i Bułgarskiej).

Każda wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika.

Grupy zorganizowane zainteresowane zwiedzaniem proszone są o kontakt:

O wcześniejszy kontakt prosimy również osoby zainteresowane zwiedzaniem z przewodnikiem w języku obcym oraz niepełnosprawnych celem dostosowania trasy do ich potrzeb.

Osoby indywidualne nie muszą zapisywać się na wycieczki, wystarczy zgłosić chęć zwiedzenia obiektu w klubowym sklepie Lecha Poznań (róg ul. Ptasiej z ul. Bułgarską).

Regulamin zwiedzania stadionu w Poznaniu: Pobierz regulamin

 

Oferta specjalna gadżetów dla grup zorganizowanych!