ZOSTAŃ AUTOREM NAZWY KLUBU MUZYCZNEGO!

archiwalny

 

Podczas gdy sezon sportowych rozgrywek w pełni, życie INEA Stadionu toczy się także w pozostałych częściach obiektu.

 

Prócz wielu firm, w tym restauracji, sklepów czy siłowni, które mają swoje siedziby przy Bułgarskiej 17, powstaje kolejna inicjatywa, dzięki której poznańska arena wzbogaca swoją ofertę.

 

Od początku września trwają prace związane z klubem muzycznym, którego premierę wyznaczono na grudzień tego roku!

 

Będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Wielkopolsce. Prócz prac wykonawczych, prowadzone są działania, dzięki którym klub odwiedzą najpopularniejsi artyści. Kalendarz wydarzeń zaczyna się zapełniać, a jego ogłoszenie nastąpi już niebawem.

 

By obiekt mógł zostać oddany do użytku i rozpocząć swoje funkcjonowanie w obrębie INEA Stadionu, potrzebny jest finalny element, który zarządcy poznańskiej areny, zdecydowali się oddać w ręce jej gości i nie tylko - chodzi o nazwę powstającego klubu muzycznego.

Nazwa klubu zostanie wybrana w konkursie, którego początek przypadł na 27 września.

 

Do 17 października każdy kto spełnia warunki udziału w konkursie, może nadesłać swoją propozycję.

 

Spośród wszystkich zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 20 najlepszych, które zostaną poddane ocenie użytkowników Facebooka.

Przedstawienie finałowych propozycji odbędzie się 20 października. Wspierając się opinią internautów, Komisja wyłoni zwycięzcę - 27 października poznamy oficjalną nazwę klubu muzycznego na INEA Stadionie.


Propozycje należy przesyłać na adres: konkurs@ineastadion.pl

Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na Koncert Otwarcia klubu oraz dwuosobowy voucher umożliwiający wstęp na 5 dowolnie wybranych koncertów, które odbędą się w I półroczu 2017 roku.

 

Przeczytaj regulamin