Świąteczne spotkanie firmowe na Stadionie w Poznaniu

archiwalny

wigilia.jpg

Okres przedświąteczny to doskonały czas dla firm na to, aby podsumować rok oraz rozpocząć bożonarodzeniowe świętowanie w gronie współpracowników. To jednocześnie znakomity moment, by podziękować sobie nawzajem za wysiłek oraz trud włożony w pracę.

Zachęcamy do wspólnego celebrowania zbliżających się świąt Bożego Narodzenia na Stadionie w Poznaniu. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby zaplanowanie spotkanie pozostało przez długi czas w pamięci wszystkich zaproszonych osób.

Poczuj atmosferę świąt razem ze współpracownikami!

Tradycyjna świąteczna kolacja stanowi doskonałą okazję do podsumowań oraz integracji pracowników. Idealnym miejscem do zorganizowania takiego wydarzenia jest Stadion Poznań, największa i najważniejsza arena w całej Wielkopolsce. Do dyspozycji Gości oddajemy wiele nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń, mogących pomieścić od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy osób.

Catering, oprawa muzyczna i atrakcje dla gości

Starając się podążać za coraz bardziej wymagającymi potrzebami Klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę zorganizowania przedświątecznego spotkania, proponując obsługę w każdym zakresie, w tym cateringu, oprawy muzycznej oraz atrakcji dla Gości.

Oferujemy różne warianty menu, a każda z opcji może zostać dowolnie zmodyfikowana według indywidualnych życzeń Klienta. Z racji unikalnego charakteru miejsca, jesteśmy również w stanie zapewnić uczestnikom spotkania starannie dobraną oprawę muzyczną oraz szereg różnego rodzaju atrakcji, w tym spacer po dachu, poszukiwanie prezentów na trybunach oraz pełnowymiarowe lodowisko. Państwa Gości z całą pewnością zachwyci magiczna i świąteczna atmosfera panująca podczas wspólnego celebrowania bożonarodzeniowych chwil.

 Już dziś zarezerwuj termin spotkania przedświątecznego na Stadionie w Poznaniu i poczuj bożonarodzeniową atmosferę razem ze swoimi współpracownikami. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Pobierz ofertę