Oglądaj mecze Mistrzostw Świata w Rosji na Stadionie INEA

archiwalny

mundial.jpg

Wynajem sali VIP na INEA Stadionie

Sportowe emocje na najwyższym poziomie nie mogą ominąć INEA Stadionu! W związku ze zbliżającym się udziałem Polaków w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018 roku zapraszamy na wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. Zaaranżowana przez nas Strefa Kibica daje możliwość obejrzenia transmisji z meczów w najbardziej prestiżowych salach VIP. Poza transmisją rozgrywek, na grupy kibiców organizujących taki event na Stadionie, będą czekać liczne dodatkowe atrakcje, które umilą wspólne kibicowanie.

W czerwcu 2018 spotkamy się, tak jak w ubiegłych latach, gdy rozgrywano mecze UEFA Euro 2012 czy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014. Tym razem będziemy obserwować zmagania Polaków w meczach rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

Catering i specjalna aranżacja sal

INEA Stadion ugości kibiców drużyny w specjalnie przygotowanej strefie, dzięki której najwierniejsi fani będą mogli być jeszcze bliżej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Widok na murawę, najwyższej jakości catering oraz specjalna aranżacja sal to tylko jedne z licznych atrakcji, które czekają na Państwa.

Wspólne kibicowanie Polakom uświetni wiele dodatkowych niespodzianek, które przygotowaliśmy dla grup decydujących się na wynajem sali VIP. Poza oprawą muzyczną czy atrakcyjnymi gadżetami pakiet można rozszerzyć także o zwiedzanie INEA Stadionu, którego trasa obejmuje między innymi Hol Główny – recepcję, Salę Konferencyjną, Szatnię Gości oraz Korytarz Sław. Na tych, którzy lubią wyzwania, czekają natomiast niepowtarzalne atrakcje Joy Factory: skoki wahadłowe na linie, zjazdy tyrolskie, ścianka wspinaczkowa i wiele innych.

Kibicowanie w znanym gronie

Możliwość wynajęcia Strefy Kibica dla firm na INEA Stadion już ruszyła. Obejrzenie transmisji Mundialu w najbardziej prestiżowych salach VIP kosztuje już od 99 złotych za osobę.

Połączenie niezwykłej scenerii z doskonałą obsługą sprawi, że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 z całą pewnością pozostaną na długo w Państwa pamięci. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu sali VIP dla grup zachęcamy do kontaktu. Specjalnie dla Państwa przygotujemy kosztorys dostosowany do konkretnych potrzeb z możliwością indywidualnej aranżacji i dekoracji pomieszczeń.

Przyjdź na INEA Stadion, aby zobaczyć, wesprzeć i dopingować Polaków podczas Mundialu w Rosji! Serdecznie zapraszamy!

 Pobierz ofertę